Drugsgebruik

5 november 2019

Zoals u wellicht hebt gelezen in de media, is er momenteel van diverse kanten aandacht voor het drugsgebruik van onze leerlingen op het Dendron College. Uiteraard keuren we het gebruik van drugs op onze school ten zeerste af. Wij hebben alle ouders/verzorgers geïnformeerd hierover met een nieuwsbrief. Deze is hieronder de downloaden en te lezen.

Open hier de nieuwsbrief

De burgemeester van Horst aan de Maas heeft hier een reactie op gegeven. Zijn reactie is op Facebook te zien.

Ook Omroep Horst aan de Maas heeft hier aandacht aan besteed door een reportage te maken en leerlingen, teamleiders en GGD te interviewen. De conclusie? Het probleem lijkt groter gemaakt dan het is. Maar de school slaat wel de handen ineen met ouders, gemeente en politie om het aan te pakken. Bekijk hier de reportage.

< Terug naar nieuwsoverzicht