Online open huis
Leuk dat je komt kijken! Op deze pagina vind je filmpjes, informatie en eigenlijk alles wat je wilt weten als aanstaande brugklasser op het Dendron.
Welkom op het Dendron
Onze rector, leraren en leerlingen heten je van harte welkom. Beelden en ervaringen zeggen meer dan woorden, dus we beginnen graag met een filmpje (tip: zet je geluid aan).
Virtuele tour
Ga er maar eens lekker voor zitten (met je ouders/broer/zus/hond/kat) en wandel door onze school via deze virtuele tour:
Informatie bijeenkomst
Hieronder zie je Rick en Natalie. Zij maakten voor jou een algemene presentatie van het Dendron. Veel zaken komen aan bod, zoals de verschillende brugklassen, de rol van de mentor en de kennismakingsweek voor onze nieuwe brugklasleerlingen. Ze vertellen je meer in dit filmpje (4 minuten):
Heb je nog vragen? Mail ze aan brugklas@dendron.nl.
Kom alles te weten over de brugklas!
Onze teamleider Annette Cox is zo vriendelijk om al je vragen te beantwoorden. Zij weet alles over de brugklas en over het Dendron! Je kunt haar mailen via a.cox@stichtinglvo.nl.
Zet het in je agenda: inschrijvingen op 8 en 9 maart
Kom je volgend schooljaar ook naar het Dendron? Lees hier hoe de aanmelding in z'n werk gaat!
We ontvangen je graag als leerling op het Dendron!